Van Kedi Evi Ziyareti: Van Kedisi Hakkında Detaylar

Van’a gelmişken ün salmış kedileri de görmeden olmazdı. Van’da kedileri görmek için Kedi Villası ve Van Kedi Evi diye geçen iki yer bulunuyor. Biz ise Van Kalesi yakınında bulunanı tercih ettik. 70’e yakın kediyle aynı ortamı paylaştık. Farklı göz renkleriyle ve beyaz tüyleriyle ünlenen kedilerle ilgilenmek onlarla vakit geçirmek mükemmel bir deneyimdi.

Van Kedi Evi’ne ziyaret için ekstra bir ücret almıyorlar. Sadece 10₺ mama tabağı ile içeri girebiliyorsunuz. Kedilerle aynı ortamda bulunmak ve onların davranışlarını izlemek gerçekten paha biçilemez. Sadece içerideyken onlara zarar vermemek adına adımlar oldukça dikkatli atılmalı.

Van kedisiyle ilgili sahiplenme, bakımı, yaşadığı yerler gibi konuları da videoda bulabilirsiniz. Van Kedi Evi’ne yolunuz düşerse kehribar ve mavi gözleri görmek için mutlaka uğrayın derim. Umarım videoyu beğenirsiniz.

Yol Macerası ile Birlikte Keşfedelim!

Adım adım seyahat!” diye yola çıktık. Bu yolculuğumuzda sizlerle Van Kedi Evi’ndeyiz. Sanki birlikte geziyormuş gibi bir hisle samimi sohbet havasında bir seyahat bu videoda sizleri bekliyor olacak.

H. ÖZTÜRK

Bilgisayar Mühendisi / Yazar / Tasarımcı

You may also like...